Aktualności

Nowe szkolenia certyfikujące w roku akademickim 2017/2018

Nowe szkolenia certyfikujące w roku akademickim 2017/2018

by Administrator Serwera -
Number of replies: 0

Centrum Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej rozpoczęło elektroniczne zapisy na nową serię bezpłatnych szkoleń certyfikujących planowanych w roku akademickim 2017/2018:

  1. Szkolenie certyfikujące (SCP) dotyczące przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  2. Szkolenie certyfikujące (SCW) dotyczące wspomagania zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Celem szkolenia SCP jest zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Celem szkolenia SCW jest zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie wspomagania zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie tradycyjnie poprzez wykorzystanie metod i technik kształcenia na odległość, za pośrednictwem Platformy Zdalnej Edukacji.

Szkolenia przeznaczone są dla nauczycieli akademickich i doktorantów, składają się z części teoretycznej (8h) oraz praktycznej (8h) i odbywać się będą na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

Rejestracja uczestników szkolenia jest elektroniczna za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego wraz ze szczegółowymi informacjami na temat szkoleń  na stronie internetowej Centrum Zdalnej Edukacji pod adresem: http://cze.polsl.pl.

W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z sekretariatem Centrum pod nr tel.  +48 32 400 37 56 lub rjp10@polsl.pl.