Aktualności

Picture of Administrator Serwera
Nowe szkolenie certyfikujące (PKI) w zakresie podnoszenia kompetencji informatycznych związanych praktycznym wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
by Administrator Serwera - Friday, 20 April 2018, 11:29 AM
 

Picture of Administrator Serwera
Rejestracja uczestników szkoleń
by Administrator Serwera - Friday, 9 February 2018, 9:40 AM
 

Rejestracja uczestników szkoleń organizowanych przez Centrum Zdalnej Edukacji prowadzona jest elektronicznie, aż do wyczerpania wolnych miejsc, za pomocą udostępnionego odpowiedniego formularza rejestracyjnego.    

Picture of Administrator Serwera
Nowe szkolenia certyfikujące w roku akademickim 2017/2018
by Administrator Serwera - Friday, 9 February 2018, 9:18 AM
 

Centrum Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej rozpoczęło elektroniczne zapisy na nową serię bezpłatnych szkoleń certyfikujących planowanych w roku akademickim 2017/2018:

  1. Szkolenie certyfikujące (SCP) dotyczące przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  2. Szkolenie certyfikujące (SCW) dotyczące wspomagania zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Celem szkolenia SCP jest zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Celem szkolenia SCW jest zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie wspomagania zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie tradycyjnie poprzez wykorzystanie metod i technik kształcenia na odległość, za pośrednictwem Platformy Zdalnej Edukacji.

Szkolenia przeznaczone są dla nauczycieli akademickich i doktorantów, składają się z części teoretycznej (8h) oraz praktycznej (8h) i odbywać się będą na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

Rejestracja uczestników szkolenia jest elektroniczna za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego wraz ze szczegółowymi informacjami na temat szkoleń  na stronie internetowej Centrum Zdalnej Edukacji pod adresem: http://cze.polsl.pl.

W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z sekretariatem Centrum pod nr tel.  +48 32 400 37 56 lub rjp10@polsl.pl.

Picture of Administrator Serwera
Przygotowanie, opracowanie oraz rejestracja zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym
by Administrator Serwera - Tuesday, 5 September 2017, 7:10 PM
 

Centrum Zdalnej Edukacji oferuje pomoc w przygotowaniu, opracowaniu oraz rejestracji​ zajęć dydaktycznych przeznaczonych do realizacji w trybie zdalnym. Dodatkowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Centrum lub uzyskać bezpośrednio w sekretariacie Centrum Zdalnej Edukacji.